Bir fikrim var

Organizasyonumuz yaş ya da uzmanlık fark etmeksizin girişim ruhuna sahip olan herkesin ürünümüzle ilgili fikirlerini duymaya açık. Ürünün temasına uygun olan fikirlerinizi ya da endüstri ile ilgili girişimperspektifinizi bizimle paylaşabilirsiniz

Sektörümüzde girişimcilere yol göstermeye ve önceki tecrübelerimize dayanarak doğru bir perspektifle işe başlamalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bizimle paylaştığınız fikirlerde bu tecrübe süzgecinden geçirilir ve izlemek istediğiniz yollarla ilgili size faydalı olacak geri bildirimlere dönüşür.

Girişim fikirlerinizi firmamız bünyesinde ticarileştirmeye açık olduğumuz gibi, uygun bulduklarımızı aynı eko-sistemi paylaştığımız diğer katılımcılara da tavsiye ediyoruz. Böylece fikir sahiplerinin doğru kişilerle ve doğru endüstriyel networklerle bu işe başlamalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Datakapital’in iş geliştirme ekibi, fikirlere meydan okunması, elenmesi ve iyileştirilmesi süreçlerinde oldukça titizdir. Gerçekten uzun vadeli ve stabil bir şekilde uygulanarak, ticarileştirilme potansiyeli olmayan fikirlerin organizasyonlar için ciddi maddi kayıplara neden olduğunu tecrübe ettik. Herkesi ve her fikri dinlemeye açığız ancak bunlardan çok azını destekleriz ve imkanlarımız ölçüsünde arkasında durmaya çalışırız.

Ürünümüzle ilgili geri bildirimde bulunmak ya da dijital ürünlere yönelik iş fikirlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

https://datakapital.com/iletisim

Yardım için
her zaman buradayız!
216 709 72 93